مشاوره و راهنمایی ۵ - ۲۲۹۱۹۹۸۲ - ۰۲۱

فرم ساز

فرم ساز

تاریخ به روز رسانی: 1396/12/21 تعداد بازدید: 1047
مدیریت موثر فرمها
داکیور به سازمان شما اجازه می دهد تا فرایند تکمیل دستی فرم ها را به فرایند الکترونیکی تبدیل کنید.
همه داده ها بلافاصله و دقیق در یک فرم وب ثبت شده و در کابینت فایل مرکزی ذخیره می شوند. با فرمهای داکیوور می توانید به راحتی فرم های تحت وب بسازید که به راحتی با url به آن دسترسی داشته فیلدهای آن را پر کنید.
استفاده از فرم های موجود
بسیاری از شرکتها سالهای زیادی است که از فرمهای کاغذی استفاده می کنند. می توان این فرم های قدیمی را با فرمهای داکیوور ادغام کرد در وب در دسترس کاربران قرار داد.
بجای پر کردن تک تک فرم ها، آنها را به یکباره پر کنید
یکی از مزیتهای بزرگ فرم های داکیوور، اینست که می توانید به همه فرم ها روی یک لینک وب دسترسی داشته باشید. این ویژگی باعث می شود بجای پر کردن چندین فرم، تنها یکبار فرم را پر کنید. مثلا هنگام استخدام کارمند جدید، بجای اینکه او فرمهای مختلف دارای فیلدهای تکراری مانند نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و آدرس موجود در هر فرم را پر کند، با استفاده از داکیوور تنها یکبار فرم را پر می کند، در این صورت فیلدها تنها یکبار پر می شوند اما داده ها به صورت خودکار در فیلدهای مربوط به هر فرم ارسال شده و به فرمت pdf ذخیره می شوند.
مبادله فرم ها
امکان ترکیب فرم های عادی و وب را می توان در سیستم داکیوور دیگری هم فراهم کرد. توابع ورود و خروجی، فیلدهای فرم و حتی ظاهر آنها را با هم ادغام کرد. بعد از ورود فرم شما باید یک فایل کابینت برای آن انتخاب کنید و نمایه و مجوز برای آنها را انتخاب کنید.
فرم های وب به راحتی پیکر بندی می شوند
ایجاد فرمهای وب بسیار ساده اند، با درگ و دراپ کردن المانها مانند فیلدهای تکست، چک باکس یا لیستها می توانید به راحتی فرم ایجاد کنید. از پیش نمایش استفاده کنید تا ببینید فرم ها چگونه به کاربر نمایش داده می شوند. حتی فرم ها را می توان ایندکس گذاری کرد و به هر یک از انها مجوز دسترسی داد.
وقتی پیکربندی کامل می شود، فرم داکیوور یک لینک ایجاد می کند که از طریق آن می توان فرم وب را مشاهده کرد. کاربران فرم را در مرورگر خود می بینند و اقدام به پر کردن فرم می کنند و فرم به صورت اتوماتیک به فرمت pdf در فایل داکیوور ذخیره می شود.
Powered by DorsaPortal