مشاوره و راهنمایی ۵ - ۲۲۹۱۹۹۸۲ - ۰۲۱

اتصال به Outlook

اتصال به Outlook

تاریخ به روز رسانی: 1396/12/21 تعداد بازدید: 866
همکاری DocuWare و مایکروسافت، تیمی قوی تشکیل می دهند. می توانید همه ایمیل های خود را در DocuWare داشته باشید. با این کار دسترسی به همه ایمیل ها برای شما مهیاست. مثلا می توانید به ایمیل های قبلی یک مشتری دسترسی داشته باشید، ایمیلی را سنجاق کنید یا آنها را در دسترس سایرین قرار دهید.
مزایا
سرعت:
ایمیلها مستقیما به DocuWare متصل می شود.
دسترسی
دسترسی به همه ایمیلهای آرشیو شده در Outlook
راحتی
استفاده آسان و انجام تنظیمات مرکزی.
کارآمدی استفاده

استفاده از داده های DocuWare، اوتلوک یه هر پایگاه داده ای دیگر
از آرشیو ایمیل استفاده کنید
می توانید به راحتی ایمیل های خود را مرتب کنید و با فهرست بندی به آنها دسترسی داشته باشید. از طریق این فهرست بندی، ایمیل های دریافتی و ارسالی به صورت خودکار به پوشه مربوطه انتقال یافته و در کابینت فایل مذکور در DocuWare ذخیره می شود.
برای بازیابی سریع از فهرست بندی استفاده کنید
می توانید با فهرست بندی همه ایمیل های خود و حتی انتخاب زمان برای آنها، ایمیلها و پیوست های خود را مرتب کنید. فهرست بندی ایمیل ها با توجه به نیاز شما انجام می شود و حتی از عنوان فرستنده، گیرنده، تاریخ و موضوع، برای طبقه بندی خودکار استفاده کنید. مثلا نام افراد و شرکتها را با آدرس، ... یک جا داشته باشید.
با استفاده از مرکز داده ها خدمات مشتریان را بهینه سازی کنید
وقتی همه ایمیل ها در یک پایگاه مرکزی ذخیره می شود، کاربرانی که مجوز دسترسی به آنرا دارند به آنها می توانند از آنها استفاده و به درخواست مشتریان به سرعت پاسخ دهند. اطلاعات پردازش شده در فایلهای DocuWare را می توانید با فرمت استانداردی که تنظیم کرده اید در اختیار مشتریان قرار دهید.
پیکربندی مناسب موردنیاز خود را ایجاد کنید

آرشیو ایمیل و جستجوی سریعتر با توجه به پیکربندی مناسب موجود در منو بار DocuWare و اوتلوک بدست می اید. می توانید شاخص های مهم را مشخص کنید و تنظیماتی مثل نوع ذخیره ایمیلها به صورت pdf یا حذف ایمیلها از آتلوک بعد از آرشیو شدن یا ... را تنظیم کنید.
نیازمندیهای نصب
از outlook 2010،2013 و 2016 در دو نسخه 32 و 64 بیتی پشتیبانی می کند. از هر نسخه docuware هم می توان استفاده کرد. می توان به کلود وصل شد یا اینکه به عنوان یک افزونه از آن استفاده کرد.
Powered by DorsaPortal