شماره تماس در ایام نوروز : 09198604408
مشاوره و راهنمایی ۵ - ۲۲۹۱۹۹۸۲ - ۰۲۱

پرتال سازمانی درسا

پرتال سازمانی درسا

تاریخ به روز رسانی: 1396/12/08 تعداد بازدید: 1803
معرفی پرتال درسا:
شرکت پاسکال سیستم در گروه نرم افزاری خود، پرتال" دُرسا " را به جامعه IT ایران ارائه می کند. پُرتال درسا پس از پشت سرگذاشتن تجربه های موفق در زمینه تولید پُرتال سازمانی از سال 83 تا کنون ، با استفاده از تکنولوژی های جدید، نسخه جدید خود را با قابلیت های بسیار قدرتمند همراه با رعایت استانداردهای بین المللی به مشتریان عرضه می نماید.
در پُرتال دُرسا به راحتی قادر خواهید بود بدون دانش فنی و در کوتاهترین زمان، با ارتباط با سایر نرم افزارهای درون سازمانی، همچون نرم افزارهای اتوماسیون اداری، سیستم های مالی اداری و ... ضمن ساخت انواع خدمات الکترونیک و سرویس های الکترونیکی، پُرتال خود را به یک پُرتال خدمت محور تبدیل نمایید.
تکنولوژی مورد استفاده در پرتال سازمانی درسا :
زبان مدلسازی UML
متدولوژی توسعه نرم افزار RUP
معماری چند لایه و سرویس گرا
محیط توسعه ASP.NET و زبان برنامه نویسی C#
پایگاه داده SQL Server 2008
پشتیبانی از HTML5,CSS3,Jquery
 
امکانات نرم افزار پرتال سازمانی درسا :
سیستم مدیریت محتوا (CMS)
با پرتال دُرسا قادرید در کوتاهترین زمان و با استفاده از نمونه های ایجاد شده موجود در پرتال، وب سایت و پرتال خود را بدون دانش فنی همراه با امنیت بسیار بالا ایجاد و مدیریت نمایید. با این سیستم می توانید پوسته، صفحات، بلاکها و سایر قسمتهای وب سایت خود را ایجاد کنید.
موتور گردش کار و مدیریت فرایند های سازمانی (Work Flow & BPMS)
شما با موتور گردش کار دُرسا، می توانید قدرتمندترین گردش کار در پرتال ها و نیز کلیه فرایند های درون سازمانی خود را طراحی و پیاده سازی نمایید. با Designer قدرتمند آن فرایندهای خود را طراحی و قبل از عملیاتی سازی فرایندها آن را مانیتور کنید. با گردش کار دُرسا و سایر ابزارهای دیگر درسا شما به راحتی می توانید انواع سرویس ها و خدمات امن خود را ایجاد و مدیریت نمایید. موتور ماژول ساز دُرسا، تولید ماژول و توسعه پرتال بدون کد نویسی (E-Tools) همواره توسعه پرتال برای سازمانها، یکی از دغدغه های بزرگ می باشد. در پُرتال دُرسا شما قادر خواهید بود بدون دانش کد نویسی و با تولید ماژول های تخصصی خود مانند اخبار، اطلاعیه، لینکها، دانلود فایل و ... توسط ماژول ساز دُرساد، پرتال خود را در کوتاهترین زمان ممکن توسعه و بهبود ببخشید.
کیت توسعه پرتال توسط برنامه نویسان (SDK)
در پرتال درسا با استفاده از کیت توسعه، برنامه نویسان قادر خواهند بود با کد نویسی، ماژول های تخصصی خود را به پرتال با رعایت نکات امنیتی و یکپارچه سازی اضافه نمایند.
موتور فرم ساز الکترونیکی (E-Form)
فرم ساز فدرتمند دُرسا، یک محیط یکپارچه با کاربری آسان را دراختیار کاربران قرار داده تا به سادگی و با سرعت زیاد بتوانند انواع فرم های مورد نیاز را طراحی و به پُرتال متصل نمایند. شما در پرتال دُرسا قادر خواهید بود انواع فرم های ساده، پیشرفته، فرم های نمایشی، اتصال به پایگاه داده، اتصال به وب سرویس ها، فرم های محاسباتی، ویزاردی و فرم های Master Detail را ایجاد و مدیریت نمایید.
موتور تولید گزارشات الکترونیکی (Report Generator)
با موتور گزارش ساز دُرسا شما می توانید انواع گزارش های ساده و پیشرفته، به صورت جدولی یا نموداری را ایجاد و در پرتال خود نمایش دهید. از قابلیت های ویژه این گزارش ساز، قابلیت اتصال به انواع پایگاه داده و وب سرویس های خارج از پرتال می باشد.
مدیریت یکپارچه سازی و اتصال به سایر سیستم های سازمان (DIS)
با مدیریت یکپارچه سازی دُرسا، شما می توانید پرتال خود را همراه با کنترل امنیت، به انواع پایگاه داده، وب سرویس ها، XML و داده های دیگر سازمان خود متصل و پرتال خدمات محور خود را ایجاد و مدیریت نمایید.
Powered by DorsaPortal